top of page

Letecká škola

Staňte se pilotem motorového letounu, bezmotorového kluzáku, nebo si jen vyzkoušejte, jaké to je být pilotem!

Zajímá Vás, jaký je to pocit sednout si za knipl letadla vznést se do vzduchu a mít vše ve svých rukou?

Láká Vás létání, ale ještě nejste rozhodnutí, jestli je to pro Vás to pravé?

 

Přijďte pilotování vyzkoušet! A pokud Vás tato aktivita zaujme, můžete pokračovat kompletním výcvikem.

Na našich letounech Cessna 152 (2-místný jednomotorový letoun) a 172 (4-místný jednomotorový letoun) nabízíme výcvik soukromého pilota letounů.

 

Jako pilotvi jsou Vám následně naše letadla k dispozici pro vlastní potřebu.

noc-draha_edited.jpg

K licenci PPL nabízíme doplnění kvalifikace pro noční létání za vidu. Jde o zajímavou zkušenost a zároveň jednu z prodmínek pro získání kvalifikace pro létání podle přístrojů (IFR).

ir.jpg

Po absolvování výcviku PPL a VFR Night lze v naší letecké škole navázat výcvik létání podle přístrojů, kde spolu absolvujeme jak lety na simulátoru, tak lety s nejmodernějším vybavením Garmin, a to na letiště, jako jsou Drážďany, Hof, Karlovy Vary, Brno, Ostrava nebo Linec.

cpl.jpg

Pro získání oprávnění pilotovat letadla v rámci letecké obchodní letecké dopravy nabízíme výcvik pro získání license obchodního pilota letounů.

Na našich bezmotorových letadlech nabízíme základní výcvik, kde se naučíte, jak se letadlo bez motoru pilotuje, i pokračovací, kde se naučite jak správně využívat proudění vzduchu v atmosféře pro dosažení maximálních výkonů během letu.

 

Našel letadla jsou následně k dispozici pro vlastní potřebu. Létat je možné z našeho domovského letiště ve Slaném, ale i z jiných letišť, třeba i v rámci různých soustředění a závodů.

bottom of page